تاریخ عرضه ایفون 14توسط شرکت اپل مشخص شد

بدون دیدگاه

براساس گفته ها آیفون 14 در روز سه‌شنبه ۶ سپتامبر مصادف با 15شهریور معرفی می شود و ممکن است به دلیل افزایش هزینه ها قیمت آن 100 دلار بالا برود
ممکن است این تغییر قیمت فقط شامل آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس شود

انتظار می‌رود آیفون 14 و آیفون 14 پرو مکس از طراحی صفحه‌نمایش حفره‌ای بهره مند شوند، در حالی که مدل‌های ارزان‌تر ممکن است نمایشگرهای ناچ عریض‌تری را که در نسخه‌های قدیمی‌تر آیفون دیده‌شده است، ارائه دهند.

سری آیفون 14 دارای تنظیمات دوربین سه‌گانه 48 مگاپیکسلی است و نسخه استاندارد احتمالاً به تنظیمات دوربین قدیمی‌تر خواهد ماند.

سری آیفون ۱۴ پرو تغییرات بیشتری خواهد داشت
جدا از آیفون ۱۴ معمولی، برند آمریکایی سه مدل دیگر به نام‌های آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس را هم عرضه می‌کند. بنابراین خبری از مدل مینی به دلیل استقبال کم مخاطبین نخواهد بود. در میان این مدل‌ها آیفون ۱۴ مکس یک مدل کاملاً جدید است که از مشخصات فنی مدل معمولی، ولی نمایشگر بزرگ ۶.۷ اینچی مدل پرو مکس بهره می‌برد.

دو شایعه‌ای که تاکنون درباره دوربین آيفون ۱۴ شنیده‌ایم بیشتر به طراحی گوشی مربوط می‌شوند. اول اینکه قرار است برآمدگی دوربین ناپدید شود و دوم اینکه اپل می‌خواهد به جای ناچ آزار دهنده چند سال اخیر از حفره مرکزی نمایشگر استفاده کند.

یک تغییر طراحی دیگری را هم نشان می‌دادند و آن حذف برآمدگی دوربین بود. به گفته پرازر،‌ بدنه آیفون 14 ضخامت قابل توجهی خواهد داشت. این افزایش ضخامت به خاطر جا دادن تمامی سخت افزار‌های دوربین بدون هیچونه برآمدگی آزاردهنده خواهد بود. البته اپل احتمالا از فضای بیشتر ایجاد شده برای مجهز کردن آيفون 14 به باتری بزرگتر و دوربین پریسکوپ نیز استفاده خواهد کرد


ارسال دیدگاه