قابلیت Communities واتساپ فعال شد

بدون دیدگاه

قابلیت Communities واتس‌اپ، برای برخی از کاربران فعال شده است

هرچند واتس‌اپ انتشار قابلیت انجمن یا Communities را برای برخی از کاربران تأیید کرده اما هنوز به طور دقیق مشخص نکرده است که این قابلیت برای چه تعداد کاربر و یا کاربران چه کشورهایی منتشر شده است.

ادمین‌ها و یا مدیران گروه‌ها در واتس‌اپ می‌توانند به واسطه قابلیت Communities با ایجاد انجمن‌های مختلف اقدام به شبکه‌سازی کنند. حالا دیگر همه گفت‌ و گو‌ها فقط در یک چت انجام نمی‌شود در عوض ادمین گروه‌ها می‌تواند با ایجاد گروه‌های مختلف و اتصال آن‌ها به یکدیگر مجموعه‌ای از گروه‌های به هم مرتبط ایجاد کند.

نکته جالب در مورد قابلیت Communities این است که اگر ادمین گروه پیامی را از طریق گروه‌ اصلی ارسال کند، هزاران نفر می‌توانند از طریق قابلیت انجمن آن را مشاهده کنند
قابلیت واتس‌اپ Communities به مدیران گروه‌ها اجازه می‌دهد بتوانند گروه‌ها را از طریق انجمن به یکدیگر ارتباط بدهند. انجمن در واقع مجموعه‌ای از گروه‌های به یکدیگر متصل است و کاربران می‌توانند با افزودن گروه‌هایی با موضوع مشابه، یک انجمن جدید ایجاد کنند.

مدیران انجمن می‌توانند گروه‌ها را مدیریت کرده و پیام‌هایی را در تمام آن‌ها ارسال کنند. همچنین کاربران می‌توانند فایل‌هایی تا حجم 2 گیگابایت را ارسال کرده و در انجمن ها با 32 کاربر تماس صوتی برقرار کنند.


ارسال دیدگاه